x
Loading...
 
 
 
 

Hakkımızda

İzmir‘de faaliyet gösteren İzmir Mimarlık; aynı mesleki yaklaşımı paylaşan, Caner TAŞKIN  ve Özge Nur TAŞKIN birlikteliği ile kuruldu.

Mimari Proje, İç Mekan Tasarımı, Uygulama, Şantiye Kontrolü, arsa seçimi ve saha incelemesi alanlarında hizmet veren ofisimiz İzmir başta olmak üzere ülke genelinde ve yurtdışında çalışmalarda bulunmaktadır.

Konut, villa, ofis, otel, hastane, okul, mağaza, kafe, restoran gibi geniş bir yelpazede 300’ün üzerinde projeye imza atan İzmir Mimarlık; tasarımı bir bütün olarak ele alıp, plandan cepheye iç mekandan peyzaj ve uygulamaya kadar her aşamada projenin içinde yer almaktadır.

Özellikle “Villa” ve “Konut” mimari ve iç mekan tasarım projelerinde uzmanlaşan İzmir Mimarlık tek evden, konut siteleri ve okul kampüslerine farklı ölçeklerde tasarım çalışmalarını özenle seçilen uygulama ekipleri ile hayata geçirmektedir.

Müşterinin, ihtiyaç, bütçe ve estetik anlayışının hazmedilerek oluşturulmuş ortak akılla; sürdürülebilir, uygulanabilir, fonksiyonel, verimli ve yüksek kalitede projeler geliştirmek önceliğimizdir. Hazırladığımız projelerde; malzeme, renk ve detaylara sınırsız estetik duygular katılarak, yapıların sonsuz ve dile gelen ruhlarını yansıttığına, inanıyoruz. Buradan yola çıkarak tasarımlarımızı büyük bir tutkuyla, hissederek ve inanarak gerçek yapılara dönüştürüyoruz. Çevresel ve küresel ihtiyaçların önemli bir girdi olduğu yapılaşma sürecinde, yaratıcılık ve yenilikçilik deneyimimiz en önemli özelliğimizdir. Tasarımların yapılara dönüşmesinin ardından, birlikte emekle yürütülen süreçlerde müşteri ile kurulan fikir ve gönül birliği, işimize sonuna kadar sahip çıkma duygusu ile hiçbir zaman son bulmaz.

Bizler hem deneyim hem de insan biriktirmekten yanayız.
düşük maliyetli, estetik, kullanışlı ve uygulanabilir çözümler sunuyoruz. Detayları çok yönlü biçimlendirerek en muhteşem ahengi yakalamaya çalışıyoruz.

Uygulama ve müşavirlik hizmetlerimizde çalıştığımız ekipleri titizlikle seçerek kalite öncelikli, müşteri ve projeyle uyumlu, maliyet sapmaları olmadan, gerçekçi süre sınırlamaları içerisinde çalışıyoruz. Yaratıcı ve estetik uyum içeren tüm projelerin, uygulama sürecinde doğru ekiplerle çalışmanın sonucunda anlam kazanacağına inanıyoruz.

Sürdürülebilir ticari birlikteliklerimizde, ilkelerimiz, saygınlığımız ve kalitemizin sorumluluğundan hiçbir koşulda ödün vermiyoruz.

Siz isteyin bizler hayallerinizin ne kadar sınırsız olduğunu gösterelim…